Hakkımızda
Bio Sistem Sağlık Ürünleri Elektronik San.Tic. Ltd. Şti. 15 Kasım 2009 yılında kurulmuş olup geçmişe dayalı 20 yıllık deneyimi ile ülkemizdeki seçkin sağlık kuruluşlarının laboratuar ihtiyaçları için vazgeçilmez bir kaynak olmuştur.
 
Faaliyet alanı Diagnostik Ürünler olan Bio Sistem Sağlık Ürünleri Elektronik San.Tic.Ltd.Şti. kurulduğu günden bu yana tüm dünyada kullanılan kaliteli ürünleri uygun fiyat ile sağlık sektörü hizmetine sunmuş ve uzman kadrosu ile müşterilerine satış sonrası gerekli olan desteği en iyi şekilde vermeyi prensip edinmiştir.
 
Ürün ve satış sonrası hizmet kalitesini hedefleyen Bio Sistem Sağlık Ürünleri Elektronik San.Tic. Ltd. Şti. ürünleri ile ilgili teknik servis hizmetini kendi bünyesindeki teknik servisinde vermektedir. Ayrıca “TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi”’ ne sahiptir.
 
Bio Sistem Sağlık Ürünleri Elektronik San.Tic.Ltd.Şti. yönetimi olarak, çalışanlarımız ve yurt genelindeki ekibimizle birlikte müşteri memnuniyeti ve kaliteyi hedef almış bir bakış açısıyla daha uzun yıllar Sağlık Sektörü ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekteyiz.

İSMAİL BULUT
GENEL MÜDÜR
BİOSİSTEM SAĞLIK ÜRÜNLERİ LTD.ŞTİ
.